PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486823}

Żądza śmierci

Driven to Kill
5,8 4 405
ocen
5,8 10 1 4405
Żądza śmierci
powrót do forum filmu Żądza śmierci

Muzyka 

ocenił(a) film na 8

dałbym 7/10 ale za tę melodyjkę przy walkach podbijam ocenę o oczko wyżej.
Genialna była po prostu. Taka rosyjsko-ludowa, po prostu niezapomniane wrażenie ;D

ocenił(a) film na 2
waldeck

Może i niezapomniane wrażenie, ale ona pasowała do całości jak piernik do wiatraka :)

ocenił(a) film na 8
djrav77

No i właśnie dlatego była genialna. Była komiczna tak jak większość ostatnich filmów Stevena, jak leciała w tle walk to płakałem ze śmiechu. Kocham tę melodię.

ocenił(a) film na 2
waldeck

Dobre ,tyle, że ja nastawiłem się na film akcji, nawet nie na thriller, to dlaczego mimo woli mam dostawać komedię? Ale każdy lubi to co lubi :)

ocenił(a) film na 8
djrav77

Ja się na tym filmie bawiłem przednio.Kumam że trzeźwe spojrzenie na ten film i więcej niż 4,5 nie może on dostać, ale naprawdę, z oglądanych ostatnio przeze mnie filmów to właśnie na tym bawiłem się najlepiej. WIadomo - tragiczny montaż walk, gra aktorska i ogólna schematycznosc to minusy ale nie przeszkadzały mi one w odmóżdzeniu się na te poltora godziny ;)

ocenił(a) film na 2
waldeck

Masz ciekawe podejście do kina. Podziwiam za to :)
pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
djrav77

Jak się dobrze przy czymś bawię to dlaczego miałbym to zjechać? Kino powinno bawić a ten film to w moim przypadku spełnił doskonale. Ponadto filmy ze Stevenem to typowe odmóżdżacze - ten był jednym z jego lepszych ostatnich dokonań.

No i ta muzyczka...

waldeck

Dobra - tylko skąd tą muzyczkę wygrzebać - bo nie chce mi się odpalać filmu za każdym razem kiedy chcę jej posłuchać? Bo naprawde wpadła mi w ucho i zapadła w pamięci. Taka "śmiszno" - zupełne przeciwieństwo soundtracków z oldskulowych filmów Stefana typu Nico czy Hard To Kill.

ocenił(a) film na 8
corben1

http://www.youtube.com/watch?v=MrJRq36EaZU
To chyba to, ale mogę się mylić - dużo czasu minęło od momentu gdy zobaczyłem Ządzę Śmierci

ocenił(a) film na 8
waldeck

Ktoś na YT napisał że to gruzińska muzyka folkowa :)

ocenił(a) film na 4
waldeck

A co to jest poltor?

ocenił(a) film na 8
Halun79

Jejciu, źle odmieniłem, przepraszam :)

waldeck

Poszukuję ostatniej piosenki, tej, która leciała podczas napisów końcowych.

ocenił(a) film na 9
waldeck

Mnie również podobało się wklecenie takiej ludowej melodii do walk. Świetny pomysł. Ogólnie film bardzo dobry

ocenił(a) film na 8
waldeck

Yes yes yes

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones