PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=815}

Pozdrowienia z Rosji

From Russia with Love
7,2 50 280
ocen
7,2 10 1 50280
6,4 13
ocen krytyków
Pozdrowienia z Rosji
powrót do forum filmu Pozdrowienia z Rosji

Zauważyłam pewną wpadkę, mocno rzucającą się w oczy: Sean Connery wraca do hotelu, wchodzi do łazienki i odkręca kurek wanny, przygotowując sobie kąpiel. słyszy jakieś szmery, okazuje się, że to Rosjanka, z którą miał się spotkać... i oczywiście z nią zostaje ;) Cały jednak problem w tym, że nie wraca, by zakręcić wodę...

the_phantom_of_the_opera

hmm... może zrobił to w przerwie między ujęciami?

the_phantom_of_the_opera

Też na to zwróciłem uwagę ;]

użytkownik usunięty
the_phantom_of_the_opera

Nie wiemy co do końca z Tatianą robił James. Może przenieśli się potem do łazienki:)

Wiemy co robili bo przecież ci z Widma to nagrywali :)

ocenił(a) film na 10
the_phantom_of_the_opera

Też mnie ta scena zawsze rozbawia. :)

ocenił(a) film na 9
the_phantom_of_the_opera

Ale po co miał zakręcać wodę :) ? Przecież w hotelu nie płaci rachunków

the_phantom_of_the_opera

wpadka to była później. jak uciekali samochodem a z helikoptera zrzucali granaty zapalające w pewnym momencie skopcili prawy przód samochodu. Gdy dojechali później nad morze to samochód był czysty

ocenił(a) film na 9
the_phantom_of_the_opera

Przepraszam, że ja z opóźnieniem, po 10 latach, ale dopiszę coś mocniejszego: on się NIE WYKĄPAŁ, a zabrał się do miłości fizycznej! Sanepid powinien odwiedzić te angielskie służby...

ocenił(a) film na 6
the_phantom_of_the_opera

Może po prostu Bondowi wystarczy minuta, może dwie i już po wszystkim, można iść się wykąpać. W takim wypadku bardzo praktycznym było odkręcenie kurka jeszcze przed barabarzeniem.

ocenił(a) film na 6
the_phantom_of_the_opera

Tak, a najlepsze jest to, że z kranu zamiast wody leci para.

FILioza

Może dlatego nie zakręcał XD

the_phantom_of_the_opera

ZSRR, jak wiadomo, zawsze był w awangardzie nowinek technicznych (vide - bezzałogowy kombajn) i w razie nieoczekiwanego opuszczenia łazienki przez jednostkę osobouldzką kurek zakręcał się automatycznie. Tak, że tego...

ocenił(a) film na 6
the_phantom_of_the_opera

Jak ktoś chce dodać jeszcze ciekawostkę -> błędy w filmie, to w scenie po rozbiciu się śmigłowca widać biegnącego po zboczu członka ekipy.
A źródło można podlinkować takie:
https://youtu.be/OQoAw_ZiLPo?t=169

the_phantom_of_the_opera

Na tej samej zasadzie Bond nie robi kupy i nie sika.....a przecież musi

the_phantom_of_the_opera

Tak samo w Live and let die Bond nalewa wody do wanny goli się i zaraz z niej wychodzi zamiast posiedzieć trochę .

ocenił(a) film na 6
the_phantom_of_the_opera

Woda lała się przez całą noc. MI6 musiało spłacać ogromną fakturę w hotelu. Słynna afera Watergate.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones