PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=737410}

Burżuj

Mazhor
7,8 391
ocen
7,8 10 1 391
Burżuj
powrót do forum serialu Burżuj
kkutz

I jak wrażenia?

ocenił(a) serial na 8
urbi29

Widzisz ocenę? Bardzo fajny. Widzę, że wkrótce ma lecieć na AXN. Nie wiem czy od początku czy kolejny sezon. To drugie bym wolał, bo nie widziałem.

kkutz

Ocenę, to ludzie dają na FW po jednym odcinku, więc czasem mało ona znaczy ;)

ocenił(a) serial na 8
urbi29

Synalek moskiewskiego bogacza zostaje zmuszony przez ojca (sugestia, że to może "oligarcha") skierowany do pracy jako zwykły policjant (chyba sam tą pracę wybrał). Należy do złotej, tej "najbardziej złotej młodzieży" w Moskwie. Do tego dziany, bryka - odlot, niegłupi, przystojny - tylko imprezy, laski i wszystko co się wlewa lub wciąga czy połyka. W policji styka się z życiem ludzi, którzy nie mają takich pieniędzy. Pracuje - sprawy kryminalne - zabójstwa. Pomocne mu są jego znajomości, kontakty i opinia o nim. Nowe środowisko go nie akceptuje, ale... Cały czas dręczą go wspomnienia, gdy żyła jego matka - nie jest pewien czy za jej śmierć nie jest odpowiedzialny jego ojciec, którego wini prawie za wszystko. Zakochuje się. Świetnie zagrane role. Ciekawy scenariusz. Cały czas przestępcy i rozwijający się wątek związany ze śmiercią matki. Fajny serial - czekam na 2-gi sezon! Polecam!

ocenił(a) serial na 8
urbi29

Ocenę dałem za cały 1 sezon.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones